Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
11.05 13:55 - И ся ква стана?
Автор: petgrig Категория: Други   
Прочетен: 2039 Коментари: 12 Гласове:
8


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
 Я да питам гласуващите за радев:

Първо какво ви внушаваше:

- че ще ви организира референдум за лева
- ще вади България от ЕС и НАТО
- ще бори олигархията
- ще махне споразумението с Украйна на служебния кабинет
- ще сваля цените


Какво ви каза след изборите:

- никакъв референдум за лева и никакво излизане от еврозоната
- никакво вадене на България от ЕС и НАТО
- групата му се въздържа в парламента при гласуването на комисия за разследване на имуществото и охраната на пеевски
- чухме че и споразумението с Украйна си остава
- разбрахме че нямало да сваля цените а щял да пречупва тренда им нагоре.


Разбрахте ли сега колко сте кухи?
Аз лично започвам да ву се радвам. 

Щото се видя каква жалка пародия беше онова нещо на червения площад в москва дето трябваше да мине за парад и колко още по-жалко беше онова нещо дето още им се води президент.

Та поразбутайте малко мрежата и вижте какво ви казват умните хора - войната се обръща.  Режима на путин си заминава. И радев е последния дето ще си вкара автогол като работи за него. Щото мишките започват да напускат кораба.

Ние обаче не забравяме кои сте подкрепяли най-отвратителния режим дето изби 2 милиона души. И ако не друго позора за вас ще е вечен.



Гласувай:
8



1. vacsine - Цефулът и мерзавец51 не мислят т...
11.05 16:10
Цефулът и мерзавец51 не мислят така.
цитирай
2. petgrig - Цефулът и мерзавец51 не мислят т...
11.05 16:18
vacsine написа:
Цефулът и мерзавец51 не мислят така.

Ама те можели да мислят? Виж ти:)
цитирай
3. blackpredator - тая секретна информация
11.05 17:02
за референдум за лева и някакво излизане от еврозоната
и вадене на България от ЕС и НАТО требе от пискова да си я чопнал
щото у Програмата на Радев даже и комма нема
тоя постинг май нещо пада, като броене на резИлтатите
цитирай
4. vacsine - Льотчикът се е заобиколил с клас...
11.05 17:43
Льотчикът се е заобиколил с класически некадърници и те вече решиха, че могат да определят цените (в най-добрата комунистическа традиция). Скоро ще видим Виденов 2 май.
цитирай
5. petgrig - Льотчикът се е заобиколил с клас...
11.05 18:06
vacsine написа:
Льотчикът се е заобиколил с класически некадърници и те вече решиха, че могат да определят цените (в най-добрата комунистическа традиция). Скоро ще видим Виденов 2 май.

изобщо общо всичко е потрес. Тия ще бият рекорд по най-бързо падане и то при пълно мнозинство.
цитирай
6. getmans1 - Обществено достъпна информация - от блоговете, фейсбуците и коментарите ви
11.05 18:50
blackpredator написа:
за референдум за лева и някакво излизане от еврозоната
и вадене на България от ЕС и НАТО требе от пискова да си я чопнал
щото у Програмата на Радев даже и комма нема
тоя постинг май нещо пада, като броене на резИлтатите

цитирай
7. vencivaleri1951 - Виждам , че блеки ме е предварил,
11.05 18:58
но ти програмата на ПБ поне по диагонала погледнал ли си я
Защо да се прави референдум като народ, страна и новото управление са поставени пред свършен факт Разходите по отпечатване на необходимите за оборот и резерв евра са направени, като задължителните активи бяха скоростно внесени
в Европейската банка . Хората не бяха попитани и бе решено вместо тях Това бе и една от основните причини , тези които го направиха , повече никога да не помиришат власт
Какво по точно е договорено с Украйна, аз не знам, но щом няма необходимост от ративикация договореното е по скоро пожелателно и няма нищо по лесно от това да се спазва пожелателен документ
За цените Защо да се хаби , като в момента нищо не може да направи за радикална промяна по ценообразуването Всеки опит за намеса може да бъде спряна по съдебен път публична тайна е чий е съдът
Ще се избере нов съдебен съвет, ще се промени преди това законът за съдебната власт и тогава ще видим
И сега нещо към теб и Астразенека...
Кои сте ти и горният Скрити на балкона поплювковци откъдето анонимно се занимавате с този и онзи
Кой е радев-мъжкар със съдба на победител Цял живот е бил победител-и като ученик, и като курсант, и Като слушател в различни академии Винаги се е стремял да бъде пръв и го е постигал Поктигна го и в цивилния си живот Три пъти се яви на избори и трите пъти спечели категорично И защо го празите това Писковите толкова
Той не правил строева на "Момчо", каза ми че и подобен инквизитор , дето е действал Момчо няма да прави Областен управител
цитирай
8. nkf - Радев за пореден път изхвърли в к...
11.05 20:11
Радев за пореден път изхвърли в кошчето за смет гласчетата на русофил-тъпанариата. Ето двама чукундури тук, даже са се хвърлили да бранят сексуалния си фетиш. хех Наздраве! Единия е даже острастен чеченолюбец, козичка.
цитирай
9. petgrig - Радев за пореден път изхвърли в к...
11.05 20:37
nkf написа:
Радев за пореден път изхвърли в кошчето за смет гласчетата на русофил-тъпанариата. Ето двама чукундури тук, даже са се хвърлили да бранят сексуалния си фетиш. хех Наздраве! Единия е даже острастен чеченолюбец, козичка.

Ако само знаеш как ми е кеф да им виждам припиканите физиономии и да им видя врътките като на оня над теб само и само да не си признаят в къф филм се вкараха:)
цитирай
10. nkf - Радев за пореден път изхвърли в к...
11.05 21:09
petgrig написа:
nkf написа:
Радев за пореден път изхвърли в кошчето за смет гласчетата на русофил-тъпанариата. Ето двама чукундури тук, даже са се хвърлили да бранят сексуалния си фетиш. хех Наздраве! Единия е даже острастен чеченолюбец, козичка.

Ако само знаеш как ми е кеф да им виждам припиканите физиономии и да им видя врътките като на оня над теб само и само да не си признаят в къф филм се вкараха:)

Ето сега, външната министърка от кабинета на Радев подкрепя санкциите срещу русия хахахахахахахахаха! Не е лесно да си копейка :)!
цитирай
11. petgrig - Радев за пореден път изхвърли в к...
11.05 21:12
nkf написа:
petgrig написа:
nkf написа:
Радев за пореден път изхвърли в кошчето за смет гласчетата на русофил-тъпанариата. Ето двама чукундури тук, даже са се хвърлили да бранят сексуалния си фетиш. хех Наздраве! Единия е даже острастен чеченолюбец, козичка.

Ако само знаеш как ми е кеф да им виждам припиканите физиономии и да им видя врътките като на оня над теб само и само да не си признаят в къф филм се вкараха:)

Ето сега, външната министърка от кабинета на Радев подкрепя санкциите срещу русия хахахахахахахахаха! Не е лесно да си копейка :)!


Никак не е. А понеже Украйна започна да мачка русията им като маче у дерек и ще спечели войната само стой да ти гбедай следващите дни. Аз ще го правя с кеф!
И очаквам радев с неговия "Крим е руски какъв да е" и "Видно е че русия ще спечели тази война" да се изкара най-големия фен на Украйна:)
цитирай
12. getmans1 - А, бре, защо тая агресия бе, дагойба и то непредизвикана ... Нито си спометат поименно, не си и гласувал за Радев ...
11.05 21:40
... ТУК НЯКОЛКО ЧОВЕКА ЗА ЦЕРБЕРИ СТЕ СЕ НАЗНАЧИЛИ


Еба си и нахалството бре, тръгнали сте изз блога и ни в клин - ни в ръкав ще съдите, ще държите сметка, класификации ще правите, морал ще четете ...

... ТО ЯСНО, ние сме кратуни, цървули, мерзавци, и ред още нелицеприятни епитети но възниква въпросът, КОИ СТЕ ВИЕ БРЕ - "ВАШЕ БЛАГОРОДИЕ" ЛИ

- Лично ти, ТИ бре, една дума с Радев може да не си разменил НО СЕ ВИЖ ТУК с хората които общуваш катадневно макар и виртуално как се държиш.
Споменал бил Радев - ЧЕ КОЙ Е РАДЕВ - кокошкар, назначил любовницата си на втора заплата, наредил на подчиненият си да замаже ... А, КОЛКО ОЩЕ ТАКИВА ЗАМАЗВАНИЯ ИМА - знаеш ли.

И СЕ ВИЖ ДО КЪДЕ ДОСТИГНА - до Момчо, до поредната квалификация "Писковци"

ТУК Кукушеля НИ псуваше катто каруцар ТИ БЕЗ РЕАКЦИЯ но оревахте блога, ЧЕ АЗ СЪМ ПСУВАЧ ... ПИТАМ, ТИ КАКВО СИ??? - Отговора ще го намериш в твоя блог в постинга ти за "Ден победа" - САМ ПРОВЕРИ ИЩЕ СЕ УБЕДИШ САМ, какво си


vencivaleri1951 написа:

...
Какво по точно е договорено с Украйна, аз не знам, но щом няма необходимост от ративикация договореното е по скоро пожелателно и няма нищо по лесно от това да се спазва пожелателен документ
За цените Защо да се хаби , като в момента нищо не може да направи за радикална промяна по ценообразуването Всеки опит за намеса може да бъде спряна по съдебен път публична тайна е чий е съдът
Ще се избере нов съдебен съвет, ще се промени преди това законът за съдебната власт и тогава ще видим
И сега нещо към теб и Астразенека...
Кои сте ти и горният Скрити на балкона поплювковци откъдето анонимно се занимавате с този и онзи
Кой е радев-мъжкар със съдба на победител Цял живот е бил победител-и като ученик, и като курсант, и Като слушател в различни академии Винаги се е стремял да бъде пръв и го е постигал Поктигна го и в цивилния си живот Три пъти се яви на избори и трите пъти спечели категорично И защо го празите това Писковите толкова
Той не правил строева на "Момчо", каза ми че и подобен инквизитор , дето е действал Момчо няма да прави Областен управител


цитирай
Търсене

За този блог
Автор: petgrig
Категория: Други
Прочетен: 1683937
Постинги: 1120
Коментари: 7214
Гласове: 6463
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930