Постинг
02.05 10:41 -
Къде сте будалите дето чакахте радев да ви прави референдум за лева?
Автор: petgrig
Категория: Други
Прочетен: 832 Коментари: 17 Гласове:
Последна промяна: 02.05 13:34
Прочетен: 832 Коментари: 17 Гласове:
7
Последна промяна: 02.05 13:34
Ся стана кват стана:)
Вашия радев дето го избрахте 1 400 000 балъци нема да прави референдум за лева и нема да ви вади от ЕС и НАТО. Точно толкова ще пречи и в ЕС на санкциите срещу рашката ви и помощта за Украйна макар че ще ви залива с приказките дето искате да ги чуете.
Мацката дето я далдиса за шеф на парламента има интересна биография - началник на кабинети на ГЕРБ, ДПС-НН, ИТН. Сиреч с нея ще гътне олигархията за 24 часа.
Бърд писаха и как е купила няколко апартамента в София на крхеките и 24 години.
Вобще както казва един умен човек и го повтаря непрекъснато - българския народ е малък, но изключително ПРОСТ!
ПП Вече го написах тука на един - това дето путята го е замислил ще го разбият храбрите украински войни. Справка - вижте какво става в Туапсе и в Перм:)
Качих малко клипчета от тубата обаче точно тази песничка не става. Адски е готина та копнете линка и я чуйте.
https://www.youtube.com/shorts/A4Fk2F_2GSw
я видел много оптимистов, но трезвых не ...
На фитнес с раницата пред очите - след к...
За мандрите , шумкарите и кой днес кога...
На фитнес с раницата пред очите - след к...
За мандрите , шумкарите и кой днес кога...
авраме престани да си говориш сам
хващай се да работиш
цитирайхващай се да работиш
dovolen написа:
авраме престани да си говориш сам
хващай се да работиш
хващай се да работиш
А я го виж първия от ония 1 400 000 се припознал тука:)
petgrig написа:
А я го виж първия от ония 1 400 000 се припознал тука:)
dovolen написа:
авраме престани да си говориш сам
хващай се да работиш
хващай се да работиш
А я го виж първия от ония 1 400 000 се припознал тука:)
А, това е един откачалник, когото периодично го пускат от психушката и той идва да изпляска тая безсмислица. От години си спамва тука.
Референдум по време на изборите не е обещавал, аз поне не съм чул, а и в предизпорната програма на структурата му референдум не е записал -програмата съм чел След това как да се проведе референдум , след като вече сме вкарали необходимите активи в Европейската банка Борисов и компания се постараха да няма връщане и избързаха да вкарат кинтите ще ги извадим от там , когато чумата върне децата -бая икономики има да се спасяват
Ти по добре за своите прогнози си спомни
Радев спечели ли изборите?
Радев ще направи ли правителство
Какво прогнозирахте с пискова, какво се случи?
Аз пък ти прогнозирам, че Радев ще редактира и закона за съдебната власт, ще се изберат и съдебен съвет и гравен прокурор
Прогресивна България ще подкрепи и бъдещия/настоящ/ президент и той ще спечели
" Вся власть Советом":)
цитирайТи по добре за своите прогнози си спомни
Радев спечели ли изборите?
Радев ще направи ли правителство
Какво прогнозирахте с пискова, какво се случи?
Аз пък ти прогнозирам, че Радев ще редактира и закона за съдебната власт, ще се изберат и съдебен съвет и гравен прокурор
Прогресивна България ще подкрепи и бъдещия/настоящ/ президент и той ще спечели
" Вся власть Советом":)
vencivaleri1951 написа:
Референдум по време на изборите не е обещавал, аз поне не съм чул, а и в предизпорната програма на структурата му референдум не е записал -програмата съм чел След това как да се проведе референдум , след като вече сме вкарали необходимите активи в Европейската банка Борисов и компания се постараха да няма връщане и избързаха да вкарат кинтите ще ги извадим от там , когато чумата върне децата -бая икономики има да се спасяват
Ти по добре за своите прогнози си спомни
Радев спечели ли изборите?
Радев ще направи ли правителство
Какво прогнозирахте с пискова, какво се случи?
Аз пък ти прогнозирам, че Радев ще редактира и закона за съдебната власт, ще се изберат и съдебен съвет и гравен прокурор
Прогресивна България ще подкрепи и бъдещия/настоящ/ президент и той ще спечели
" Вся власть Советом":)
Ти по добре за своите прогнози си спомни
Радев спечели ли изборите?
Радев ще направи ли правителство
Какво прогнозирахте с пискова, какво се случи?
Аз пък ти прогнозирам, че Радев ще редактира и закона за съдебната власт, ще се изберат и съдебен съвет и гравен прокурор
Прогресивна България ще подкрепи и бъдещия/настоящ/ президент и той ще спечели
" Вся власть Советом":)
Хайде пък аз да ти кажа нещо по-простичко - това дето путята се опитва да го плете тука ще го осуетят храбрите украински войни.
И тая влас советом ще я гледаш през крив макарон:)
Ама ти верно ли си му видел програмата на тоя? Брях къф връдкар си бил? Щот сума ти народ я търси и не мож още я намери:)
РУМЕНЕ, В НЕБРАНО ЛОЗЕ СИ, НАЛИ?
Само не ми разправяй, че бързаш с кабинета и да спасяваш България!
Ако бързаше, щеше парламентът да се учреди в СРЯДА до обяд, после Йотова да викне групите на консултация и в ЧЕТВЪРТЪК да гласувате правителство.
А вие се събрахте в четвъртък, че да няма време за правителство тая седмица...
Можеше и в понеделник на извънредно заседание да се избере кабинет, нали?
Ама и това няма да стане!
А уж положението е катастрофично и не търпи отлагане!?
Дрън, дрън ярина!
Бързате, чушки!
Четири месеца, след като влезе в политиката със заявка да вземеш цялата власт, не си готов ни със състав, ни даже със структура на правителството!
И това, ако не е голяма излагация, не знам кое е!
В парламента дума не измъца от трибуната, не че някой смей да ти издюдюка...
Обаче си мисля, не си ли върло изненадан самият ти от резултата на изборите?
Разпоредихте на хората в листите да осигурят гласове "по всеки един възможен начин" точно както преди това им бяхте разпоредили да докарат всеки по 60 души за Арена 8888.
Но май се изненадахте колко гласа ви осигуриха с преференции - 522 011 от общо 1 373 299 в страната!
Цели 38%, Румка, това не го очакваше, нали?
Много амбициозни тия твоите кандидати, бе!
И сега те насадиха на пачи яйца - вместо да търсиш коалиционен партньор, да се разтакаваш с преговори, че и да се оправдаваш после с него за всичко, сега имаш цялата власт, при това с резерв.
И не знаеш какво да я правиш!!!
Пари тоя мандат, дето още не са ти го дали, направо ти изгаря пръстите, нали?
цитирайСамо не ми разправяй, че бързаш с кабинета и да спасяваш България!
Ако бързаше, щеше парламентът да се учреди в СРЯДА до обяд, после Йотова да викне групите на консултация и в ЧЕТВЪРТЪК да гласувате правителство.
А вие се събрахте в четвъртък, че да няма време за правителство тая седмица...
Можеше и в понеделник на извънредно заседание да се избере кабинет, нали?
Ама и това няма да стане!
А уж положението е катастрофично и не търпи отлагане!?
Дрън, дрън ярина!
Бързате, чушки!
Четири месеца, след като влезе в политиката със заявка да вземеш цялата власт, не си готов ни със състав, ни даже със структура на правителството!
И това, ако не е голяма излагация, не знам кое е!
В парламента дума не измъца от трибуната, не че някой смей да ти издюдюка...
Обаче си мисля, не си ли върло изненадан самият ти от резултата на изборите?
Разпоредихте на хората в листите да осигурят гласове "по всеки един възможен начин" точно както преди това им бяхте разпоредили да докарат всеки по 60 души за Арена 8888.
Но май се изненадахте колко гласа ви осигуриха с преференции - 522 011 от общо 1 373 299 в страната!
Цели 38%, Румка, това не го очакваше, нали?
Много амбициозни тия твоите кандидати, бе!
И сега те насадиха на пачи яйца - вместо да търсиш коалиционен партньор, да се разтакаваш с преговори, че и да се оправдаваш после с него за всичко, сега имаш цялата власт, при това с резерв.
И не знаеш какво да я правиш!!!
Пари тоя мандат, дето още не са ти го дали, направо ти изгаря пръстите, нали?
vacsine написа:
А, това е един откачалник, когото периодично го пускат от психушката и той идва да изпляска тая безсмислица. От години си спамва тука.
petgrig написа:
А я го виж първия от ония 1 400 000 се припознал тука:)
dovolen написа:
авраме престани да си говориш сам
хващай се да работиш
хващай се да работиш
А я го виж първия от ония 1 400 000 се припознал тука:)
А, това е един откачалник, когото периодично го пускат от психушката и той идва да изпляска тая безсмислица. От години си спамва тука.
Толкова си може човеко - да каже 20 думи че другите не ги знае:)
8.
vmir -
Досега се напиняха да плашат света с "непобедимостта" си, сега напинят да го плашат с Украйна.
02.05 13:39
02.05 13:39
vmir написа:
Да така стана с непабедимая и легендарная:)
petgrig написа:
Да така стана с непабедимая и легендарная:)
vmir написа:
Да така стана с непабедимая и легендарная:)
Май и льотчика се уплаши даже. Чудя се и за пишман-математикът, дето изчисляваше преброените дни на Украйна...
vmir написа:
Май и льотчика се уплаши даже. Чудя се и за пишман-математикът, дето изчисляваше преброените дни на Украйна...
petgrig написа:
Да така стана с непабедимая и легендарная:)
vmir написа:
Да така стана с непабедимая и легендарная:)
Май и льотчика се уплаши даже. Чудя се и за пишман-математикът, дето изчисляваше преброените дни на Украйна...
Видя ли кво вика пепи витанов днеска? Че ся щели народно да им скочат цените на горивата за да ги провалят. Баш техните хора:)
Е нема такива нещастници честно:)
... всичко това ми приличаше на 2013 - 2 да кажем на 50-60%, като подскочиха "избирателно" сметките в енергото убедеността ми стана 70%, кампанията по "партизански" я докара до 75%, самооставката на Сарафов до 80% а, помоща на Цв.Цв. за ПРОГРЕСИСТИТЕ вдигна вероятността до 85% ... осталото ще си дойде на мястото с времето.
Още не е ясно защо ПП и ДБ - мАтора зацикли.
Преди виновните бяха "грантаджиите" и "умните и красивите"- всите Соросоиди.
цитирайОще не е ясно защо ПП и ДБ - мАтора зацикли.
Преди виновните бяха "грантаджиите" и "умните и красивите"- всите Соросоиди.
Предполагам , че и на сайта я има
Колкото до храбрите украински войни , никой не отрича храброста им и не напразно вече пета година грамотно се отбраняват и хапат по възможност от време на време.
Все пак количеството винаги се превръща в качесто и това е основен закон и наистина стойностните украински бойци подчинени на безкруполно и корумпирано управление , пълнят гробищата докато управниците им правят пачки и изкупуват скъпи имоти в странство Страна която влачи насила бедни нещастници на убой, а потомци на овластени негодници купонясват по световните курорти, няма бъдеще
Вся влясть Советом имам впредвид "Вся власть позиционирана в различните структури на властите от кадри на ПБ-просто взех на шега Ленинов лозунг и никаква връзка с Русия
Пълна и подлобна управленска програма на ПБ можеш да си я изтеглиш и с Пискова да я разучавате и плачете Сега я погледнах Пишеш в Гугъл управленска програма на ПБ и я имаш
цитирайКолкото до храбрите украински войни , никой не отрича храброста им и не напразно вече пета година грамотно се отбраняват и хапат по възможност от време на време.
Все пак количеството винаги се превръща в качесто и това е основен закон и наистина стойностните украински бойци подчинени на безкруполно и корумпирано управление , пълнят гробищата докато управниците им правят пачки и изкупуват скъпи имоти в странство Страна която влачи насила бедни нещастници на убой, а потомци на овластени негодници купонясват по световните курорти, няма бъдеще
Вся влясть Советом имам впредвид "Вся власть позиционирана в различните структури на властите от кадри на ПБ-просто взех на шега Ленинов лозунг и никаква връзка с Русия
Пълна и подлобна управленска програма на ПБ можеш да си я изтеглиш и с Пискова да я разучавате и плачете Сега я погледнах Пишеш в Гугъл управленска програма на ПБ и я имаш
petgrig написа:
Хайде пък аз да ти кажа нещо по-простичко - това дето путята се опитва да го плете тука ще го осуетят храбрите украински войни.
И тая влас советом ще я гледаш през крив макарон:)
Ама ти верно ли си му видел програмата на тоя? Брях къф връдкар си бил? Щот сума ти народ я търси и не мож още я намери:)
vencivaleri1951 написа:
Референдум по време на изборите не е обещавал, аз поне не съм чул, а и в предизпорната програма на структурата му референдум не е записал -програмата съм чел След това как да се проведе референдум , след като вече сме вкарали необходимите активи в Европейската банка Борисов и компания се постараха да няма връщане и избързаха да вкарат кинтите ще ги извадим от там , когато чумата върне децата -бая икономики има да се спасяват
Ти по добре за своите прогнози си спомни
Радев спечели ли изборите?
Радев ще направи ли правителство
Какво прогнозирахте с пискова, какво се случи?
Аз пък ти прогнозирам, че Радев ще редактира и закона за съдебната власт, ще се изберат и съдебен съвет и гравен прокурор
Прогресивна България ще подкрепи и бъдещия/настоящ/ президент и той ще спечели
" Вся власть Советом":)
Ти по добре за своите прогнози си спомни
Радев спечели ли изборите?
Радев ще направи ли правителство
Какво прогнозирахте с пискова, какво се случи?
Аз пък ти прогнозирам, че Радев ще редактира и закона за съдебната власт, ще се изберат и съдебен съвет и гравен прокурор
Прогресивна България ще подкрепи и бъдещия/настоящ/ президент и той ще спечели
" Вся власть Советом":)
Хайде пък аз да ти кажа нещо по-простичко - това дето путята се опитва да го плете тука ще го осуетят храбрите украински войни.
И тая влас советом ще я гледаш през крив макарон:)
Ама ти верно ли си му видел програмата на тоя? Брях къф връдкар си бил? Щот сума ти народ я търси и не мож още я намери:)
дай линк към програмата!
И стига си пуснал тъпи рашиски опорки щото вече ще те трия.
цитирайИ стига си пуснал тъпи рашиски опорки щото вече ще те трия.
От отлично информиран източник, пожелал анонимност, узнах, че Радев е наредил
на „Филип Морис“ драстично да намалят цената на цигарите.
Битува мнението, че след броени дни цената на кутия „Марлборо“ ще падне на 90
евроцента.
цитирайна „Филип Морис“ драстично да намалят цената на цигарите.
Битува мнението, че след броени дни цената на кутия „Марлборо“ ще падне на 90
евроцента.
чети бе, цървул
цитирайblackpredator написа:
чети бе, цървул
Ама я кажи кога я изкараха? Нещо преди изборите мъцнаха ли?
Търсене
