Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
02.05 10:41 - Къде сте будалите дето чакахте радев да ви прави референдум за лева?
Автор: petgrig Категория: Други   
Прочетен: 832 Коментари: 17 Гласове:
7

Последна промяна: 02.05 13:34

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg

Ся стана кват стана:)

Вашия радев дето го избрахте 1 400 000 балъци нема да прави референдум за лева и нема да ви вади от ЕС и НАТО. Точно толкова ще пречи и в ЕС на санкциите срещу рашката ви и помощта за Украйна макар че ще ви залива с приказките дето искате да ги чуете.
Мацката дето я далдиса за шеф на парламента има интересна биография - началник на кабинети на ГЕРБ, ДПС-НН, ИТН. Сиреч с нея ще гътне олигархията за 24 часа.
Бърд писаха и как е купила няколко апартамента в София на крхеките и 24 години.

Вобще както казва един умен човек и го повтаря непрекъснато - българския народ е малък, но изключително ПРОСТ!



ПП Вече го написах тука на един - това дето путята го е замислил ще го разбият храбрите украински войни. Справка - вижте какво става в Туапсе и в Перм:)

Качих малко клипчета от тубата обаче точно тази песничка не става. Адски е готина та копнете линка и я чуйте.


https://www.youtube.com/shorts/A4Fk2F_2GSw











Гласувай:
7



Следващ постинг
Предишен постинг

1. dovolen - авраме престани да си говориш са...
02.05 10:49
авраме престани да си говориш сам
хващай се да работиш
цитирай
2. petgrig - авраме престани да си говориш са...
02.05 10:49
dovolen написа:
авраме престани да си говориш сам
хващай се да работиш

А я го виж първия от ония 1 400 000 се припознал тука:)
цитирай
3. vacsine - авраме престани да си говориш са...
02.05 11:21
petgrig написа:
dovolen написа:
авраме престани да си говориш сам
хващай се да работиш

А я го виж първия от ония 1 400 000 се припознал тука:)

А, това е един откачалник, когото периодично го пускат от психушката и той идва да изпляска тая безсмислица. От години си спамва тука.
цитирай
4. vencivaleri1951 - Радев своите обещания ще се опита поне да изпълни
02.05 11:26
Референдум по време на изборите не е обещавал, аз поне не съм чул, а и в предизпорната програма на структурата му референдум не е записал -програмата съм чел След това как да се проведе референдум , след като вече сме вкарали необходимите активи в Европейската банка Борисов и компания се постараха да няма връщане и избързаха да вкарат кинтите ще ги извадим от там , когато чумата върне децата -бая икономики има да се спасяват

Ти по добре за своите прогнози си спомни
Радев спечели ли изборите?
Радев ще направи ли правителство
Какво прогнозирахте с пискова, какво се случи?
Аз пък ти прогнозирам, че Радев ще редактира и закона за съдебната власт, ще се изберат и съдебен съвет и гравен прокурор
Прогресивна България ще подкрепи и бъдещия/настоящ/ президент и той ще спечели

" Вся власть Советом":)
цитирай
5. petgrig - Референдум по време на изборите не е ...
02.05 12:01
vencivaleri1951 написа:
Референдум по време на изборите не е обещавал, аз поне не съм чул, а и в предизпорната програма на структурата му референдум не е записал -програмата съм чел След това как да се проведе референдум , след като вече сме вкарали необходимите активи в Европейската банка Борисов и компания се постараха да няма връщане и избързаха да вкарат кинтите ще ги извадим от там , когато чумата върне децата -бая икономики има да се спасяват

Ти по добре за своите прогнози си спомни
Радев спечели ли изборите?
Радев ще направи ли правителство
Какво прогнозирахте с пискова, какво се случи?
Аз пък ти прогнозирам, че Радев ще редактира и закона за съдебната власт, ще се изберат и съдебен съвет и гравен прокурор
Прогресивна България ще подкрепи и бъдещия/настоящ/ президент и той ще спечели

" Вся власть Советом":)


Хайде пък аз да ти кажа нещо по-простичко - това дето путята се опитва да го плете тука ще го осуетят храбрите украински войни.
И тая влас советом ще я гледаш през крив макарон:)
Ама ти верно ли си му видел програмата на тоя? Брях къф връдкар си бил? Щот сума ти народ я търси и не мож още я намери:)
цитирай
6. petgrig - Тома Николов
02.05 12:18
РУМЕНЕ, В НЕБРАНО ЛОЗЕ СИ, НАЛИ?
Само не ми разправяй, че бързаш с кабинета и да спасяваш България!
Ако бързаше, щеше парламентът да се учреди в СРЯДА до обяд, после Йотова да викне групите на консултация и в ЧЕТВЪРТЪК да гласувате правителство.
А вие се събрахте в четвъртък, че да няма време за правителство тая седмица...
Можеше и в понеделник на извънредно заседание да се избере кабинет, нали?
Ама и това няма да стане!
А уж положението е катастрофично и не търпи отлагане!?
Дрън, дрън ярина!
Бързате, чушки!
Четири месеца, след като влезе в политиката със заявка да вземеш цялата власт, не си готов ни със състав, ни даже със структура на правителството!
И това, ако не е голяма излагация, не знам кое е!
В парламента дума не измъца от трибуната, не че някой смей да ти издюдюка...
Обаче си мисля, не си ли върло изненадан самият ти от резултата на изборите?
Разпоредихте на хората в листите да осигурят гласове "по всеки един възможен начин" точно както преди това им бяхте разпоредили да докарат всеки по 60 души за Арена 8888.
Но май се изненадахте колко гласа ви осигуриха с преференции - 522 011 от общо 1 373 299 в страната!
Цели 38%, Румка, това не го очакваше, нали?
Много амбициозни тия твоите кандидати, бе!
И сега те насадиха на пачи яйца - вместо да търсиш коалиционен партньор, да се разтакаваш с преговори, че и да се оправдаваш после с него за всичко, сега имаш цялата власт, при това с резерв.
И не знаеш какво да я правиш!!!
Пари тоя мандат, дето още не са ти го дали, направо ти изгаря пръстите, нали?
цитирай
7. petgrig - авраме престани да си говориш са...
02.05 12:26
vacsine написа:
petgrig написа:
dovolen написа:
авраме престани да си говориш сам
хващай се да работиш

А я го виж първия от ония 1 400 000 се припознал тука:)

А, това е един откачалник, когото периодично го пускат от психушката и той идва да изпляска тая безсмислица. От години си спамва тука.

Толкова си може човеко - да каже 20 думи че другите не ги знае:)
цитирай
8. vmir - Досега се напиняха да плашат света с "непобедимостта" си, сега напинят да го плашат с Украйна.
02.05 13:39
цитирай
9. petgrig - Да така стана с непабедимая и л...
02.05 13:42
vmir написа:

Да така стана с непабедимая и легендарная:)
цитирай
10. vmir - 9. petgrig - Да така стана с непабедимая и л...
02.05 13:46
petgrig написа:
vmir написа:

Да така стана с непабедимая и легендарная:)


Май и льотчика се уплаши даже. Чудя се и за пишман-математикът, дето изчисляваше преброените дни на Украйна...
цитирай
11. petgrig - Да така стана с непабедимая и л...
02.05 13:57
vmir написа:
petgrig написа:
vmir написа:

Да така стана с непабедимая и легендарная:)


Май и льотчика се уплаши даже. Чудя се и за пишман-математикът, дето изчисляваше преброените дни на Украйна...

Видя ли кво вика пепи витанов днеска? Че ся щели народно да им скочат цените на горивата за да ги провалят. Баш техните хора:)
Е нема такива нещастници честно:)
цитирай
12. getmans1 - Кхе-хе-хе, от самото начало ...
02.05 14:27
... всичко това ми приличаше на 2013 - 2 да кажем на 50-60%, като подскочиха "избирателно" сметките в енергото убедеността ми стана 70%, кампанията по "партизански" я докара до 75%, самооставката на Сарафов до 80% а, помоща на Цв.Цв. за ПРОГРЕСИСТИТЕ вдигна вероятността до 85% ... осталото ще си дойде на мястото с времето.
Още не е ясно защо ПП и ДБ - мАтора зацикли.
Преди виновните бяха "грантаджиите" и "умните и красивите"- всите Соросоиди.
цитирай
13. vencivaleri1951 - Просто е , отиваш в центарати на ПБ , искаш я, дават ти я
02.05 14:34
Предполагам , че и на сайта я има
Колкото до храбрите украински войни , никой не отрича храброста им и не напразно вече пета година грамотно се отбраняват и хапат по възможност от време на време.
Все пак количеството винаги се превръща в качесто и това е основен закон и наистина стойностните украински бойци подчинени на безкруполно и корумпирано управление , пълнят гробищата докато управниците им правят пачки и изкупуват скъпи имоти в странство Страна която влачи насила бедни нещастници на убой, а потомци на овластени негодници купонясват по световните курорти, няма бъдеще

Вся влясть Советом имам впредвид "Вся власть позиционирана в различните структури на властите от кадри на ПБ-просто взех на шега Ленинов лозунг и никаква връзка с Русия

Пълна и подлобна управленска програма на ПБ можеш да си я изтеглиш и с Пискова да я разучавате и плачете Сега я погледнах Пишеш в Гугъл управленска програма на ПБ и я имаш

petgrig написа:
vencivaleri1951 написа:
Референдум по време на изборите не е обещавал, аз поне не съм чул, а и в предизпорната програма на структурата му референдум не е записал -програмата съм чел След това как да се проведе референдум , след като вече сме вкарали необходимите активи в Европейската банка Борисов и компания се постараха да няма връщане и избързаха да вкарат кинтите ще ги извадим от там , когато чумата върне децата -бая икономики има да се спасяват

Ти по добре за своите прогнози си спомни
Радев спечели ли изборите?
Радев ще направи ли правителство
Какво прогнозирахте с пискова, какво се случи?
Аз пък ти прогнозирам, че Радев ще редактира и закона за съдебната власт, ще се изберат и съдебен съвет и гравен прокурор
Прогресивна България ще подкрепи и бъдещия/настоящ/ президент и той ще спечели

" Вся власть Советом":)


Хайде пък аз да ти кажа нещо по-простичко - това дето путята се опитва да го плете тука ще го осуетят храбрите украински войни.
И тая влас советом ще я гледаш през крив макарон:)
Ама ти верно ли си му видел програмата на тоя? Брях къф връдкар си бил? Щот сума ти народ я търси и не мож още я намери:)

цитирай
14. petgrig - Я лъжецо
02.05 15:12
дай линк към програмата!
И стига си пуснал тъпи рашиски опорки щото вече ще те трия.
цитирай
15. apostapostoloff - Извънредна новина
02.05 16:15
От отлично информиран източник, пожелал анонимност, узнах, че Радев е наредил

на „Филип Морис“ драстично да намалят цената на цигарите.

Битува мнението, че след броени дни цената на кутия „Марлборо“ ще падне на 90

евроцента.
цитирай
16. blackpredator - https://progresivnabulgaria.com/programa
02.05 16:52
чети бе, цървул
цитирай
17. petgrig - чети бе, цървул Ама я кажи кога я ...
02.05 17:45
blackpredator написа:
чети бе, цървул

Ама я кажи кога я изкараха? Нещо преди изборите мъцнаха ли?
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: petgrig
Категория: Други
Прочетен: 1683703
Постинги: 1120
Коментари: 7214
Гласове: 6461
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930