Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
28.02 11:06 - Още един съюзник на терористичната раша го подпукаха
Автор: petgrig Категория: Други   
Прочетен: 615 Коментари: 11 Гласове:
5


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
 Томахоук полетяха над иран и това е края на аятоласите.
А най-готиното е, че отива в историята един кървав режим дето снабдяваше и путин с ракети. И е от най-яките му помошници.
Слава Украине, победата не е далече!




Гласувай:
5



Следващ постинг
Предишен постинг

1. vacsine - Да се готви путкин.
28.02 12:25
Да се готви путкин.
цитирай
2. vencivaleri1951 - Ех, Батмане енигма сте ми вие с Дулцинеята ти Все не мога да разбера кой е "мозъкът" в дуото ви.
28.02 12:29
Първо се определете какъв е Тръмп-приятел или враг Глупак , или хитрец Иначе е чиста шизофрения След това помислете кой има полза от затваряне на Залива Иран няма какво да губи-ще го затвори и нищо не може да му попречи след като е започнала мащабна война Ще удари, ако не е ударил вече базите на янките Заради залива схвана ли вече-цените на петрол и газ ще се вдигнат, Тръмп ще набере точки защото янките ще печелят от експорта, но това вече има и обратна страна цената на експорта да се изравни с вътрешните цени-става въпрос за енергоносителите Тогава започват минусите За Русия като икономика от тази очертаваща се мащабна война има само плюсове Затваряне на протока ще доведе до дефицит на арабски нефт и никакви мита няма да спрат експорта на руски петрол Ако САЩ удря друг освен Иран , това е Китай в намеренията на Поднебесната да осъществи т нар път на коприната Китай ще отговорят, както винаги са отговаряли като им блъкнат в джоба или ги рекетират , но пак има плюс за Русия-по атрактивен става северния, арктическия път за който русия работи да стане възможно целогодишното му използване За Европа тази война ще донесе само минуси , на които няма как да реагира , освен германките да забравят за разпускащите душове, и прагматично да подходят и започнат по често да разпускат с емигранти, каквито виждащата в бъдещето Меркел им подсигури
цитирай
3. petgrig - Първо се определете какъв е Тръм...
28.02 14:55
vencivaleri1951 написа:
Първо се определете какъв е Тръмп-приятел или враг Глупак , или хитрец Иначе е чиста шизофрения След това помислете кой има полза от затваряне на Залива Иран няма какво да губи-ще го затвори и нищо не може да му попречи след като е започнала мащабна война Ще удари, ако не е ударил вече базите на янките Заради залива схвана ли вече-цените на петрол и газ ще се вдигнат, Тръмп ще набере точки защото янките ще печелят от експорта, но това вече има и обратна страна цената на експорта да се изравни с вътрешните цени-става въпрос за енергоносителите Тогава започват минусите За Русия като икономика от тази очертаваща се мащабна война има само плюсове Затваряне на протока ще доведе до дефицит на арабски нефт и никакви мита няма да спрат експорта на руски петрол Ако САЩ удря друг освен Иран , това е Китай в намеренията на Поднебесната да осъществи т нар път на коприната Китай ще отговорят, както винаги са отговаряли като им блъкнат в джоба или ги рекетират , но пак има плюс за Русия-по атрактивен става северния, арктическия път за който русия работи да стане възможно целогодишното му използване За Европа тази война ще донесе само минуси , на които няма как да реагира , освен германките да забравят за разпускащите душове, и прагматично да подходят и започнат по често да разпускат с емигранти, каквито виждащата в бъдещето Меркел им подсигури


давай давай - винаги се получава обратното на това което казваш:)
цитирай
4. petgrig - Да се готви путкин. О да - удариха ...
28.02 14:55
vacsine написа:
Да се готви путкин.

О да - удариха един от най-големите му и силни съюзници. Кеф!
цитирай
5. apostapostoloff - Удариха последния мощен съюзник на Русия.
28.02 15:15
А враг без съюзник не враг.
Изглежда, че Тръмп се прави на глупак.
А той май много внимателно планира всичко.
Като приключи с Иран, ще види много по- лесно сметката на Русия.
цитирай
6. blackpredator - отдавна у Русия Шахедите са на конвеер
28.02 15:47
apostapostoloff написа:
А враг без съюзник не враг.
Изглежда, че Тръмп се прави на глупак.
А той май много внимателно планира всичко.
Като приключи с Иран, ще види много по- лесно сметката на Русия.

то Кимчо само стига... без Си
четете Венци бе, кратункоФци
цитирай
7. petgrig - А враг без съюзник не враг. Изгле...
28.02 15:51
blackpredator написа:
apostapostoloff написа:
А враг без съюзник не враг.
Изглежда, че Тръмп се прави на глупак.
А той май много внимателно планира всичко.
Като приключи с Иран, ще види много по- лесно сметката на Русия.

то Кимчо само стига... без Си


Мисленето не ти е силна страна не се напъвай:)
цитирай
8. vencivaleri1951 - Кое е станало обратно Конкретика посочи
28.02 17:15
И не е нужно аз да съм го казвал
Китай купуваше от Иран Въглеводороди , ще ги купува сега тези количество от Русия Иран разработваше пътя на коприната сега е за дълго затворен Първи път арменци и азери ще премат, сега и станалото с Иран
Остава северния път, защото сбихасе и Пакистан с Афганистан -и от там пролука няма и е ясно кой ги сби. Тоест Русия и Китай с голяма вероятност и доста по висока сигурност и безопасност имат шанс да развият северния Не е необходимо да си гросмайстор да събереш две и две
А Украина це будет, не се знае колко ще остане от нея само.

petgrig написа:
vencivaleri1951 написа:
Първо се определете какъв е Тръмп-приятел или враг Глупак , или хитрец Иначе е чиста шизофрения След това помислете кой има полза от затваряне на Залива Иран няма какво да губи-ще го затвори и нищо не може да му попречи след като е започнала мащабна война Ще удари, ако не е ударил вече базите на янките Заради залива схвана ли вече-цените на петрол и газ ще се вдигнат, Тръмп ще набере точки защото янките ще печелят от експорта, но това вече има и обратна страна цената на експорта да се изравни с вътрешните цени-става въпрос за енергоносителите Тогава започват минусите За Русия като икономика от тази очертаваща се мащабна война има само плюсове Затваряне на протока ще доведе до дефицит на арабски нефт и никакви мита няма да спрат експорта на руски петрол Ако САЩ удря друг освен Иран , това е Китай в намеренията на Поднебесната да осъществи т нар път на коприната Китай ще отговорят, както винаги са отговаряли като им блъкнат в джоба или ги рекетират , но пак има плюс за Русия-по атрактивен става северния, арктическия път за който русия работи да стане възможно целогодишното му използване За Европа тази война ще донесе само минуси , на които няма как да реагира , освен германките да забравят за разпускащите душове, и прагматично да подходят и започнат по често да разпускат с емигранти, каквито виждащата в бъдещето Меркел им подсигури


давай давай - винаги се получава обратното на това което казваш:)

цитирай
9. petgrig - А събирай събирай
28.02 17:24
ма нещо математиката ти куца:)

рашката и Китай не правят 1 плюс 1. Скоро ще стане голямо едно:)
цитирай
10. vencivaleri1951 - Знаеш ли, нямам нищо против на нов Съветски съюз с генерален секретар Си
28.02 20:13
И ресурси и технологии и ракети , а за територия и население да не говорим
Внимавайкакво си пожелаваш

petgrig написа:
ма нещо математиката ти куца:)

рашката и Китай не правят 1 плюс 1. Скоро ще стане голямо едно:)

цитирай
11. petgrig - И ресурси и технологии и ракети, а за ...
28.02 23:41
vencivaleri1951 написа:
И ресурси и технологии и ракети , а за територия и население да не говорим
Внимавайкакво си пожелаваш

petgrig написа:
ма нещо математиката ти куца:)

рашката и Китай не правят 1 плюс 1. Скоро ще стане голямо едно:)



Ти внимавай какво ще дочакаш:)
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: petgrig
Категория: Други
Прочетен: 1684069
Постинги: 1120
Коментари: 7214
Гласове: 6463
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930